Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Branickiego/Świętojańska
kierunek:
Ściegiennego
4
37
A
58
5
20
A
42
6
02
A
23
45
7
07
A
30
53
A
8
18
43
9
11
A
40
10
09
A
37
11
06
A
35
A
12
03
29
A
59
13
28
A
55
A
14
21
48
A
15
14
39
16
05
A
32
59
A
17
27
55
18
23
A
53
19
22
A
54
20
29
A
21
02
36
22
05
35
A
A - Dojazd do: Pieczurki