Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Piastowska/Kościół
kierunek:
Ściegiennego
4
43
A
5
04
26
A
48
6
08
A
29
51
7
13
A
36
59
A
8
24
49
9
17
A
47
10
16
A
44
11
13
A
42
A
12
10
36
A
13
06
35
A
14
02
A
28
55
A
15
21
46
16
12
A
39
17
06
A
33
18
01
29
A
59
19
28
A
20
00
35
A
21
08
42
22
11
41
A
A - Dojazd do: Pieczurki