Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Hetmańska/Gen. Fieldorfa „Nila”
kierunek:
Ściegiennego
4
21
A
42
5
04
A
26
46
A
6
07
28
50
A
7
13
36
A
8
01
26
54
A
9
23
52
A
10
20
49
A
11
18
A
46
12
12
A
42
13
11
A
38
A
14
04
30
A
56
15
21
47
A
16
14
41
A
17
10
38
18
06
A
36
19
05
A
37
20
13
A
46
21
20
49
22
19
A
A - Dojazd do: Pieczurki