Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Śluzowa-Lubańska
kierunek:
Gałczyńskiego Pętla
4
34
5
26
6
02
28
7
16
8
06
46
9
23
10
03
43
11
23
12
03
53
13
18
33
14
03
32
55
15
25
46
16
19
17
19
18
19
19
29
20
21
32
A
A - Kurs do przystanku Kościuszki-Modłowa