Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Leśna
kierunek:
Gałczyńskiego Pętla
4
32
5
24
6
00
26
7
14
8
04
44
9
21
10
01
41
11
21
12
01
51
13
16
31
14
01
30
53
15
23
44
16
17
17
17
18
17
19
27
20
21
30
A
A - Kurs do przystanku Kościuszki-Modłowa