Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Dolne Młyny Dworzec PKS
kierunek:
Gałczyńskiego Pętla
4
39
5
36
6
07
33
7
26
8
11
51
9
28
10
08
48
11
28
12
08
58
13
23
38
14
13
37
15
00
30
51
16
24
17
24
18
24
19
34
20
21
37
A
A - Kurs do przystanku Kościuszki-Modłowa