Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Góralska Rondo
kierunek:
Gałczyńskiego Pętla
4
43
5
41
6
12
38
7
31
8
16
56
9
33
10
13
54
11
34
12
14
13
04
29
44
14
19
43
15
06
36
57
16
29
17
29
18
29
19
39
20
21
41
A
A - Kurs do przystanku Kościuszki-Modłowa