Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Spółdzielcza-Piastów
kierunek:
Gałczyńskiego Pętla
4
25
5
17
53
6
19
7
07
57
8
37
9
14
54
10
34
11
14
54
12
44
13
09
24
54
14
23
46
15
16
37
16
10
17
10
18
10
19
20
20
21
23
A
A - Kurs do przystanku Kościuszki-Modłowa