Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Łasicka Pętla
kierunek:
Gałczyńskiego Pętla
4
28
5
20
56
6
22
7
10
8
00
40
9
17
57
10
37
11
17
57
12
47
13
12
27
57
14
26
49
15
19
40
16
13
17
13
18
13
19
23
20
21
26
A
A - Kurs do przystanku Kościuszki-Modłowa