Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
al.Wojska Polskiego Jw
kierunek:
Gałczyńskiego Pętla
4
30
5
22
58
6
24
7
12
8
02
42
9
19
59
10
39
11
19
59
12
49
13
14
29
59
14
28
51
15
21
42
16
15
17
15
18
15
19
25
20
21
28
A
A - Kurs do przystanku Kościuszki-Modłowa