Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
7
Chrobrego Polna
kierunek:
Konradowska Pętla
5
40
6
27
49
7
05
42
8
22
57
9
37
10
17
58
11
38
12
19
58
13
34
14
07
22
36
15
06
33
16
05
32
17
37
18
31
C
19
04
20
21
03
B
22
25
B
B - Kurs do przystanku Gałczyńskiego Pętla
C - Kurs do przystanku Łasicka Kościół