Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
41
Dworzec Leśne
kierunek:
Wudzyn
4
25
A
5
05
A
20
a
6
45
A
7
25
a
8
9
40
a
10
11
12
13
14
35
A
15
10
a
16
00
a
17
00
A
18
15
a
19
39
A
A - Kurs do przystanku Wudzyn
a - kurs do Osielsko / Kąty