Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
68
Woj.Polskiego / Ujejskiego
kierunek:
Glinki
5
04
19
AE
40
AE
6
03
19
AE
29
49
AE
7
09
29
AE
46
8
04
21
AE
44
9
05
29
AE
46
10
07
29
AE
46
11
07
29
AE
46
12
07
29
49
13
04
19
BP
34
AE
55
AE
14
10
30
AE
50
15
10
AE
30
AE
47
16
05
AE
20
30
BP
47
17
05
34
AE
46
18
06
26
49
AE
19
03
33
20
03
33
21
06
31
AE
22
03
33
AE
23
03
A - Kurs do przystanku Park Przemysłowy/Exploseum
E - kurs wydłużony do pętli Park Przemysłowy / Exploseum
B - Kurs do przystanku Prądocińska
P - kurs wydłużony do pętli Prądocińska