Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Matki Teresy Z Kalkuty / Romanowskiej
kierunek:
Błonie
4
46
5
13
43
6
03
23
43
7
03
23
43
8
03
23
43
9
03
23
43
10
03
23
43
11
03
23
43
12
03
23
43
13
03
23
43
14
03
23
43
15
03
23
43
16
03
23
43
17
03
22
42
18
02
22
25
Az
47
19
16
46
20
16
46
21
16
46
22
17
24
Az
52
23
18
Az
48
Az
A - Kurs do przystanku Fordońska / Szajnochy
z - kurs skrócony do mostu Kazimierza Wielkiego