Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
73
Fordońska / Kapliczna
kierunek:
Kapuściska
7
20
AŁ
8
50
AŁ
9
10
19
AŁ
11
50
AŁ
12
13
21
14
15
53
16
17
18
20
19
20
20
21
22
21
A - Kurs do przystanku Łęgnowo
Ł - kurs skrócony do pętli Łęgnowo