Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
68
Glinki / Polon
kierunek:
Glinki
5
27
AE
48
AE
6
27
AE
57
AE
7
37
AE
8
29
AE
9
37
AE
10
37
AE
11
37
AE
12
13
27
B
43
AE
14
04
AE
39
AE
15
19
AE
39
AE
16
14
AE
39
B
17
42
AE
18
57
AE
19
20
21
39
AE
22
41
AE
A - Kurs do przystanku Park Przemysłowy/Exploseum
E - kurs wydłużony do pętli Park Przemysłowy / Exploseum
B - Kurs do przystanku Prądocińska