Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
68
Glinki / Polon
kierunek:
Glinki
5
43
AE
6
44
AE
7
8
9
45
AE
10
11
55
AE
12
13
45
AE
14
15
AE
15
55
AE
16
45
AE
17
45
AE
18
19
20
21
44
AE
A - Kurs do przystanku Park Przemysłowy/Exploseum
E - kurs wydłużony do pętli Park Przemysłowy / Exploseum