Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
68
Park Przemysł./ Paciorkiewicza
kierunek:
Glinki
5
29
AE
50
AE
6
29
AE
59
AE
7
39
AE
8
31
AE
9
39
AE
10
39
AE
11
39
AE
12
13
29
B
45
AE
14
06
AE
41
AE
15
21
AE
41
AE
16
16
AE
41
B
17
44
AE
18
59
AE
19
20
21
41
AE
22
43
AE
A - Kurs do przystanku Park Przemysłowy/Exploseum
E - kurs wydłużony do pętli Park Przemysłowy / Exploseum
B - Kurs do przystanku Prądocińska