Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
54
Szubińska / Gnieźnieńska
kierunek:
Piaski
4
25
AS
45
55
AS
5
08
17
AS
32
P
47
AS
6
03
18
AS
33
P
48
7
03
18
AS
33
P
48
8
03
18
AS
33
P
48
9
03
18
AS
38
P
58
10
18
AS
38
P
58
11
18
AS
38
P
58
12
18
AS
38
P
58
13
18
AS
33
P
49
14
03
18
AS
33
P
49
15
03
18
AS
33
P
48
16
03
18
AS
39
P
17
00
20
AS
40
P
18
00
20
AS
50
19
19
P
49
AS
20
19
49
P
21
19
AS
49
22
19
AS
49
P
A - Kurs do przystanku Smukała
S - kurs wydłużony do Smukały
P - kurs do pętli Piaski przez ul. Pileckiego