Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
41
Modrzewiowa / Gdańska
kierunek:
Wudzyn
4
27
A
5
07
A
22
a
6
47
A
7
27
a
8
9
42
a
10
11
12
13
14
37
A
15
12
a
16
02
a
17
02
A
18
17
a
19
41
A
A - Kurs do przystanku Wudzyn
a - kurs do Osielsko / Kąty