Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Pelplińska / Taterników
kierunek:
Błonie
4
34
5
01
29
49
6
09
29
49
7
09
29
49
8
09
29
49
9
09
29
49
10
09
29
49
11
09
29
49
12
09
29
49
13
09
29
49
14
09
29
49
15
09
29
49
16
09
29
49
17
09
29
49
18
09
12
Az
34
19
04
34
20
04
34
21
04
34
22
05
12
Az
40
23
07
Az
37
Az
A - Kurs do przystanku Fordońska / Szajnochy
z - kurs skrócony do mostu Kazimierza Wielkiego