Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Pelplińska / Taterników
kierunek:
Błonie
4
22
#
5
00
#
14
#zA
40
6
18
7
01
39
59
8
24
49
9
14
39
10
04
29
54
11
19
44
12
09
34
59
13
24
49
14
14
39
15
04
29
54
16
19
44
17
09
34
59
18
19
49
19
19
49
20
19
49
21
19
49
22
19
49
zA
# - kurs nierealizowany w niedzielę handlową
z - kurs skrócony do przystanku Brzozowa / Bielicka
A - Kurs do przystanku Brzozowa / Bielicka