Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Pelplińska / Taterników
kierunek:
Błonie
5
28
6
03
33
7
04
35
8
04
34
9
02
32
10
02
32
11
02
32
12
02
32
13
02
32
14
02
32
15
02
32
16
02
32
17
02
32
18
02
33
19
04
34
20
04
34
21
04
35
55
Az
22
05
40
23
07
Az
37
Az
A - Kurs do przystanku Fordońska / Szajnochy
z - kurs skrócony do mostu Kazimierza Wielkiego