Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
74
Pelplińska / Taterników
kierunek:
Wyścigowa
5
01
29
59
6
29
54
7
24
54
8
24
54
9
24
54
10
24
54
11
24
54
12
24
54
13
24
54
14
24
54
15
24
54
16
24
54
17
24
54
18
24
54
19
24
54
20
24
54
21
24
54
22
04
A
34
A
53
A - Kurs do przystanku Dworzec Wschód