Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Dworzec Wschód
kierunek:
Tatrzańskie
4
32
#
58
#
5
46
X
6
23
53
7
23
48
53
8
18
47
9
13
38
10
03
28
53
11
18
43
12
08
33
58
13
23
48
14
13
38
15
03
28
53
16
18
43
17
08
33
58
18
23
53
19
21
51
20
21
51
21
22
51
22
21
53
# - kurs nierealizowany w niedzielę handlową
X - kurs w sobotę realizowany na całej trasie / w niedzielę handlową realizowany od przystanku Brzozowa/Bielicka