Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Fordońska / Szajnochy
kierunek:
Błonie
4
44
5
12
39
6
05
28
48
7
08
27
48
8
08
28
48
9
08
27
47
10
07
27
47
11
07
27
47
12
07
27
47
13
07
27
48
14
08
28
48
15
08
28
48
16
08
28
48
17
08
26
46
18
06
26
46
19
05
zA
14
43
20
13
43
21
13
43
22
13
43
23
12
zA
z - kurs skrócony do przystanku Brzozowa / Bielicka
A - Kurs do przystanku Brzozowa / Bielicka