Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
36N
Toruńska / Żupy
kierunek:
Nakielska / Lisia
0
10
1
10
2
10
3
10
4
10
BE
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
10
B - kurs wydłużony do pętli Belma
E - Kurs do przystanku Belma