Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32N
Dworzec Wschód
kierunek:
Tatrzańskie
0
24
1
24
2
24
3
24
4
24
AŁ
5
24
AŁ
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
A - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia