Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
36N
Zbożowy Rynek
kierunek:
Nakielska / Lisia
0
12
1
12
2
12
3
12
4
12
BE
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
12
B - kurs wydłużony do pętli Belma
E - Kurs do przystanku Belma