Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31N
Szpitalna / Łomżyńska
kierunek:
Łoskoń / Zajezdnia
0
27
T
1
27
2
27
3
27
T
4
27
T
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
27
T
T - kurs z wjazdem kieszeniowym pod Zajezdnię Toruńska