Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Woj.Polskiego / Ujejskiego
kierunek:
Błonie
4
56
5
24
51
6
19
42
7
02
22
41
8
02
22
42
9
02
21
40
10
00
20
40
11
00
20
40
12
00
20
40
13
00
20
42
14
03
23
43
15
03
23
43
16
03
23
43
17
02
21
39
59
18
19
39
59
19
17
zA
26
55
20
25
55
21
25
55
22
25
55
23
24
zA
z - kurs skrócony do przystanku Brzozowa / Bielicka
A - Kurs do przystanku Brzozowa / Bielicka