Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31N
Szarych Szeregów
kierunek:
Dworzec Leśne
0
59
AP
1
59
2
59
3
59
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
59
23
59
A - Kurs do przystanku Podkowa
P - kurs wydłużony do Podkowy