Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Pelplińska / Targowisko
kierunek:
Błonie
4
22
50
5
15
40
6
00
20
40
59
7
20
40
8
00
20
40
9
00
20
40
10
00
20
40
11
00
20
40
12
00
20
40
13
00
20
40
14
00
20
40
15
00
20
40
16
00
20
40
17
00
20
40
18
00
20
40
zA
50
19
20
50
20
20
50
21
20
50
22
20
50
zA
z - kurs skrócony do przystanku Brzozowa / Bielicka
A - Kurs do przystanku Brzozowa / Bielicka