Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32N
Korfantego / Prejsa
kierunek:
Tatrzańskie
0
34
1
34
2
34
3
34
AŁ
4
34
AŁ
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
34
A - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia