Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31N
Glinki
kierunek:
Dworzec Leśne
0
03
1
03
AP
2
03
3
03
4
03
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
03
A - Kurs do przystanku Podkowa
P - kurs wydłużony do Podkowy