Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Twardzickiego / Witosa
kierunek:
Tatrzańskie
4
48
#
5
14
#
6
04
X
41
7
11
41
8
06
11
36
9
06
32
57
10
22
47
11
12
37
12
02
27
52
13
17
42
14
07
32
57
15
22
47
16
12
37
17
02
27
52
18
17
42
19
12
39
20
09
39
21
09
40
22
09
39
23
10
# - kurs nierealizowany w niedzielę handlową
X - kurs w sobotę realizowany na całej trasie / w niedzielę handlową realizowany od przystanku Brzozowa/Bielicka