Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32N
Twardzickiego / Kleina
kierunek:
Tatrzańskie
0
36
1
36
2
36
3
36
AŁ
4
36
AŁ
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
36
A - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia