Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
36N
Nakielska / Wrzesińska
kierunek:
Nakielska / Lisia
0
26
1
26
2
26
3
26
4
26
BE
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
26
B - kurs wydłużony do pętli Belma
E - Kurs do przystanku Belma