Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
36N
Nakielska / Wiśniowa
kierunek:
Nakielska / Lisia
0
30
1
30
2
30
3
30
4
30
BE
5
30
BE
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
30
B - kurs wydłużony do pętli Belma
E - Kurs do przystanku Belma