Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
36N
Nakielska / Żywiecka
kierunek:
Nakielska / Lisia
0
31
1
31
2
31
3
31
4
31
BE
5
31
BE
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
31
B - kurs wydłużony do pętli Belma
E - Kurs do przystanku Belma