Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32N
Szubińska / Gnieźnieńska
kierunek:
Tatrzańskie
0
58
1
58
2
58
3
58
AŁ
4
58
AŁ
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
58
23
58
A - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia