Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
36N
Nakielska / Notecka
kierunek:
Nakielska / Lisia
0
33
1
33
2
33
3
33
4
33
BE
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
33
B - kurs wydłużony do pętli Belma
E - Kurs do przystanku Belma