Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Twardzickiego / Witosa
kierunek:
Błonie
4
24
52
5
17
42
6
02
22
42
7
01
22
42
8
02
22
42
9
02
22
42
10
02
22
42
11
02
22
42
12
02
22
42
13
02
22
42
14
02
22
42
15
02
22
42
16
02
22
42
17
02
22
42
18
02
22
42
zA
52
19
22
52
20
22
52
21
22
52
22
22
52
zA
z - kurs skrócony do przystanku Brzozowa / Bielicka
A - Kurs do przystanku Brzozowa / Bielicka