Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
54
Smukalska / Błądzimska
kierunek:
Błonie
4
40
5
01
14
P
31
43
56
6
08
P
26
41
P
7
00
16
P
31
46
P
8
01
16
31
46
P
9
01
16
31
P
46
P
10
00
16
36
P
11
00
16
36
P
12
00
16
36
P
13
01
16
31
46
14
01
16
31
46
P
15
01
16
31
46
P
16
01
16
31
46
P
17
01
21
41
P
18
01
21
41
P
19
06
31
20
01
P
31
21
01
31
P
22
01
31
58
23
19
P - kurs przez ul. Pileckiego