Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Twardzickiego / ThomméE
kierunek:
Błonie
4
25
53
5
18
43
6
03
23
43
7
02
23
43
8
03
23
43
9
03
23
43
10
03
23
43
11
03
23
43
12
03
23
43
13
03
23
43
14
03
23
43
15
03
23
43
16
03
23
43
17
03
23
43
18
03
23
43
zA
53
19
23
53
20
23
53
21
23
53
22
23
53
zA
z - kurs skrócony do przystanku Brzozowa / Bielicka
A - Kurs do przystanku Brzozowa / Bielicka