Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32N
Pelplińska / Taterników
kierunek:
Dworzec Błonie
0
45
1
45
2
45
3
45
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
44
23
45