Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
59
Zbożowy Rynek
kierunek:
Kapuściska
4
53
AŁ
5
23
AŁ
54
AŁ
6
26
AŁ
56
AŁ
7
26
AŁ
56
8
26
56
9
41
10
26
11
11
56
12
45
AŁ
13
13
AŁ
14
16
AŁ
15
01
AŁ
46
AŁ
16
31
AŁ
17
15
18
00
45
19
29
20
04
44
AŁ
54
21
19
AŁ
22
14
A - Kurs do przystanku Łęgnowo
Ł - kurs wydłużony do pętli Łęgnowo