Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
36N
Plątnowska / Kościół
kierunek:
Nakielska / Lisia
0
55
1
2
55
3
55
BE
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
55
B - kurs wydłużony do pętli Belma
E - Kurs do przystanku Belma