Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Twardzickiego / Łochowskiego
kierunek:
Błonie
4
28
56
5
21
46
6
06
26
46
7
05
26
46
8
06
26
46
9
06
26
46
10
06
26
46
11
06
26
46
12
06
26
46
13
06
26
46
14
06
26
46
15
06
26
46
16
06
26
46
17
05
25
45
18
05
25
45
zA
55
19
25
55
20
25
55
21
25
55
22
25
55
zA
z - kurs skrócony do przystanku Brzozowa / Bielicka
A - Kurs do przystanku Brzozowa / Bielicka