Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32N
Twardzickiego / Witosa
kierunek:
Dworzec Błonie
0
48
1
48
2
48
3
48
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
47
23
48